Profil společnosti

Historie od roku 2000, 70 zaměstnanců, 150 partnerů, 4 certifikáty kvality. Také to je FORESTTRANS spol. s r.o.

Vznik naší společnosti se datuje k přelomu tisíciletí. Firma zpočátku vycházela hlavně z činnosti jediného ze současných společníků, kterou byla nákladní doprava zaměřená na přepravu dřeva. Také proto jsme si zvolili jméno nesoucí v sobě les. Společnost se však časem rozvíjela a k přepravě dřeva přibyly další související činnosti jako hospodaření v lese, výroba a zpracování dřevního odpadu vzniklého z lesního hospodářství (tzv. biomasy), výroba a prodej palivového dříví, či oprava vozidel.

Vyrostli jsme a dnes patříme k významným společnostem západočeského regionu podnikajících v přepravě dřeva a lesnictví. Zaměstnáváme 70 vlastních zaměstnanců a na základě obchodněprávních smluv vytváříme pracovní příležitosti pro téměř 150 dalších fyzických a právnických osob.

Zakládáme si na kvalitě, proto nabízíme pouze špičkovou techniku a služby pravidelně školených zaměstnanců. Náš závazek být vždy na vysoké úrovni potvrzují také certifikáty kvality ISO 9001:2009, ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2008 a CFCS 1004:2006.

Proč byste měli i vy využít naše služby? Protože se na nás už spolehli i významní obchodní partneři jako Uniles a.s. (člen AGROFERT HOLDING, a.s.), Vojenské lesy a statky ČR, s.p., Merimex s.r.o., Autoimpex spol. s r.o., KUHN – MT s.r.o. a mnozí další. Přidejte se k nim i vy...

Chcete s námi spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat.

Newsletter

Chci zasílat novinky na svůj email.

Chci zaslat nabídku